Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Położona w samym sercu Południowego Pacyfiku Nowa Zelandia może poszczycić się swoim wyjątkowym klimatem i środowiskiem, które jest idealne do prowadzenia upraw wysokiej jakości zbóż. Mimo że sama wyspa jest rozmiarów zbliżonych to obszaru Wielkiej Brytanii, to rozciąga się ona na szerokości niemalże 12 równoleżników, co sprawia, że charakteryzuje ją duże zróżnicowanie mikroklimatyczne – cecha, która pozwala na uzyskanie nieskażonych i zdrowych produktów. Klimat ten – wolny od zanieczyszczeń środowiskowych, charakteryzujący się młodymi glebami, wolnymi od chorób i szkodników, stwarza wyśmienite warunki do prowadzenia upraw wysokiej jakości dwurzędowego jęczmienia browarnego, wykorzystywanego do produkcji słodu oraz chmielu – składników, które tworzą zestawy piwowarskie Black Rock.

Skład zestawów piwowarskich Black Rock

Dwurzędowy jęczmień browarny: wszystkie rodzaje jęczmienia browarnego pochodzą z nowozelandzkich żyznych równin, uznawanych za ojczyznę najlepszych odmian jęczmienia browarnego na świecie. Przed dostawą jęczmień, który ma być wykorzystany w zestawie piwowarskim poddawany jest dokładnej kontroli pod kątem zgodności z wymogami marki Black Rock.

Chmiel Nelson: Nelson zapewnia idealne warunki do uprawy chmielu. Wielogodzinne nasłonecznienie przerywane regularnymi opadami deszczu i względnie bezwietrzne warunki pogodowe pozwalają na uprawy odmian chmielu, które charakteryzują się wysoką zawartością alfa-kwasów i olejków eterycznych, idealnych do produkcji wyśmienitych piw. Odmiany chmielu używane w celu nadania piwu żądanego aromatu to Superalpha, Sticklebract i nowozelandzki Hallertau.

Woda: Nowa Zelandia może się poszczycić posiadaniem zasobów jednych z najczystszych wód na świecie. Zawdzięcza to swojemu położeniu na Antypodach i doskonale rozwiniętej świadomości społecznej w kwestii ochrony środowiska.

Drożdże: drożdże wykorzystywane w zestawach piwowarskich Black Rock są wynikiem ponad dwuletnich wnikliwych badań nad różnorodnymi szczepami pochodzącymi z całego świata. Marka Black Rock kontynuuje prace nad doskonalaniem badań nad drożdżami, których celem jest stała poprawa jakości swoich piw

Zestawy piwowarskie Black Rock z Antypodów należą do najlepszych zestawów do produkcji piwa domowego oferowanych przez browar Lion Nathan – jeden z najbardziej doświadczonych browarów komercyjnych na świecie. Produkowane z czystego dwurzędowego jęczmienia browarnego i chmielu, zestawy te dostarczają domowym piwowarom dokładnie to, co najlepsze w domowej produkcji piwa. Dla tych, którzy wolą smak słodu brytyjskiego, dobrą alternatywą będą zestawy marki Better Brew firmy Hambleton Bard lub zestawy pochodzące od właścicieli innych marek, takich jak Milestone, Geordie, Muntons Premium oraz Woodfordes wchodzących w skład zestawów Norfolk Ale.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 660-261-382
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl